ATOM ACI BİBER

Fiyat:
152,04 TL
Aynı Gün Kargo

ATOM ACI BİBERİN FAYDALARI

 

Sindirim Sistemini Korur

Sindirim sisteminin düzenli şekilde çalışmasına destek olan acı biber, sindirimin dış etkenlerden korunmasını sağlayabiliyor.


Romatizmayı Engeller

Acı biberin iyi geldiği rahatsızlıklardan birisi de romatizma rahatsızlıklarıdır. Çağın temel problemleri arasında bulunan bu rahatsızlığın iyileştirilmesi için acı biber tüketilebilir.


Kemik Hastalıklarını Engeller

Acı biberin faydaları arasında kemik rahatsızlıklarına verdiği katkılar bulunuyor. Kemik erimesi, kemiklerde erken kırılmalar gibi sorunların önüne geçebiliyor.


Acı Biberin Az Bilinen Faydaları

Acı biber, ülkemizde ve dünyada en çok tüketilen bitki sebzeleri arasında bulunur. Ancak tam olarak ne gibi faydalar sağladığı bilinmiyor. Yaygın faydaları arasında özellikle pek çok kişi tarafından bilinmeyen yararlara sahiptir.


Vücudun Asit Oranını Dengeler

Vücutta asit miktarı ne kadar fazla olursa, yemek borusu ve mide rahatsızlıkları artmaya başlar. Acı biber, vücudun asit miktarını dengelemeye yardımcı olur. Mide ve yemek borusu sağlığını korumaya yardımcı olur.


Kan Pıhtılaşmasını Önler

Kan pıhtılaşması yaşandığında, doğal olarak ciddi rahatsızlıklar meydana gelebilir. Kan akışı yavaşlar ve çeşitli temel sorunlar çıkmaya başlar. Bu sorun beyinden, vücudun tüm organlarına kadar zararlar meydana çıkarabilir. Acı biber, kanın pıhtı haline gelmesini engelleyerek, sorunların çözümüne destek olabiliyor.
FİRMAMIZ COVİD 19 TEDBİRLERİNE UYGUN HAREKET EDEREK HİJYEN KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE PAKETLEME YAPMAKTADIR.

 
Diğer Özellikler
Stok KoduAAB
Markaispirlim yöresel
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.