LEBEN TEREYAĞI 1KG

Fiyat:
454,50 TL
Aynı Gün Kargo

Yüksek Besin Değerli Organik Tereyağın Faydaları

Tereyağı, Türk kültüründe çok özel bir tüketim malzemesi olarak süt kremasının ayrılması ile elde edilen saf ve doğal bir yağdır. Uzun bir emek verilerek üretilen tereyağı, içeriğinde sütün doğal özelliğinde yer alan enerji, doymuş yağ, protein ve A vitamini ile D ve E vitaminlerini barındırmaktadır. Bu doğal içeriği ile birlikte organik tereyağın faydaları özellikle beslenme noktasında ve enerji noktasında desteğe ihtiyaç duyan kişiler de görülmektedir. Tereyağı içeriğindeki vitaminler sayesinde özellikle göz hastalıkları ve mide hastalıklarında fayda göstermektedir.

Saymakla Bitmeyen Organik Tereyağın Faydaları

Doğal bir şekilde tamamen saf sütten el ile üretilmiş %100 orijinal organik tereyağı, sofralara çok büyük bir lezzet katarken yemeklerin daha doğal bir şekilde pişmesini sağlamaktadır. Hem yemek içerisinde hem de direkt olarak sofrada kullanıldığında organik tereyağın faydaları ön plana çıkmaktadır. Tereyağının doğal bir şekilde tüketilmesi ile ortaya çıkan faydaları saymakla bitmeyecek bir noktada bulunsa da özellikle antioksidan özellik göstererek karoten etkisiyle anti-enfeksiyon özellik oluşturulması ve göz üzerinde sağlık oluşturması belirtilebilir. Ayrıca organik tereyağı, kansere karşı yoğun bir etki gösterirken mide ve bağırsak hastalıkları için savunucu bir sistem oluşturmaktadır.

Organik Tereyağın Faydaları Ve Kalp Hastalıkları

Ülkemizde son yıllarda gelişen beslenme kültürü ve değişen gıda tüketimlerine bağlı olarak kalp hastalıkları giderek artmaktadır. Uzmanlar tarafından kalp hastalıkları yaşayan insanların doğru bir şekilde beslenebilmesi için organik ürünler tüketmesi gerektiği belirtilir. Bu noktada firmamız, sunmuş olduğu ürünlerde organik tereyağın faydaları arasında yer alan kalp sağlığını koruma ve kardiyovasküler hastalıkları önleme özelliğine dayanarak olumlu bir etki oluşturmaktadır. Tereyağı, içeriğindeki yağ asitleri ve iyi kolesterol ile birlikte damar tıkanıklıklarına etki ederken kalp sağlığını korumaktadır.
FİRMAMIZ COVİD 19 TEDBİRLERİNE UYGUN HAREKET EDEREK HİJYEN KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE PAKETLEME YAPMAKTADIR.
Diğer Özellikler
Stok KoduLT1KG
Markaispirlim yöresel
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.