PETEK BAL 1kg

Fiyat:
454,50 TL
İndirimli Fiyat (%24) :
345,55 TL
Kazancınız 108,95 TL
Aynı Gün Kargo
PETEK BALIN FAYDALARI

Kalp Sağlığına İyi Gelebilir

Araştırmalar uzun zincirli yağ asitleri ve alkollerinin kalp hastalıkları için bir risk faktörü olan yüksek kolesterol düzeylerini düşürebildiğini gösteriyorlar.
Örneğin bir incelemede, balmumu alkolleri kötü kolesterolü %29 oranında düşürürken, iyi kolesterolü %8-15 aralığında yükseltmişler.

Enfeksiyonlara Karşı Koruyabilir

Bal peteği bedenin belli bakteri ve mantarlara karşı savaşma yeteneğini güçlendirir.
Örneğin test tüpü çalışmalarında balmumu ekstresinin bazı hastalık sebebi mantar ve bakterilere karşı koruma sağlayabileceği görülmüş.

Çocuklarda Öksürüğü Azaltabilir

Çocuklar üst solunum yolu enfeksiyonlarına yatkınlar ve bu da öksürüğe sebep olabilir. Araştırmalar balın bu öksürüğü baskılayabileceğini gösteriyorlar.

Diyabeti Olanlar İçin Şeker Alternatifi

Bunun kısmen sebebi, balın şekerden daha tatlı olması ve daha az miktarda kullanarak aynı düzeyde tatlılık elde edebilirsiniz. Ek olarak, bal kan şekeri düzeylerini rafine şekere göre daha az yükseltiyor.

Karaciğer Fonksiyonlarını İyileştirebilir

24 haftalık bir çalışmada, karaciğer hastalığı olan bireylere bir balmumu alkolleri karışımı günlük verilmiş. Dikkat çekici şekilde, bu grubun %48’inde belirtilerde azalma görülmüş ve plasebo grupta bu sadece %8 olmuş.
Ayrıca balmumu alkolleri verilen grubun %28’inde karaciğer fonksiyonları normal hale gelmiş ve plasebo grupta böyle bir şey gözlenmemiş.

FİRMAMIZ COVİD 19 TEDBİRLERİNE UYGUN HAREKET EDEREK HİJYEN KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE PAKETLEME YAPMAKTADIR.
Diğer Özellikler
Stok KoduPTKB1KG
Markaispirlim yöresel
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.